ثبت نام دریافت کارت های بین المللی

ثبت نام پایان یافت.

کارت های بین‌المللی، کارت‌های مسافرتی فرهنگی هستند که از سال 1948 میلادی با حمایت UNESCO برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی جهان صادر می شود. از فواید داشتن این کارت دستیابی به یک شبکه گسترده از تخفیف های مختلف در سراسر دنیا شامل بیش از 35000 مورد تخفیف در 110 کشور جهان است.

واحد صدور كارت های بین‌المللی یك ایده دانشجویی بود كه در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران رقم خورد. پس از جستجوی اینترنتی و یافتن مركز جهانی صدور كارت‌های بین‌المللی ثبات اولیه صورت گرفت و نمایندگان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز به طور موازی مذاكراتی را در كشور هلند انجام دادند و مسئله در شورای مدیران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی مطرح گردید. با عنایت به تشكیل باشگاه دانشجویان كه مركزی جوان، با نیروهای خوش فكر و عمدتاّ دانشجو بود مقرر گردید مسئولیت راه‌اندازی این واحد به باشگاه دانشجویان محول گردد. با دعوت به عمل آمده در مردادماه سال 83 گروهی از مدیران بلندپایه سازمان خدمات بین‌المللی (IAS) از هلند به ایران آمده و از امكانات دانشگاه تهران بازدید كردند و بالاخره قرارداد فی ما بین منعقد گردید و باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران به عنوان نماینده انحصاری رسماّ صدور كارت‌های بین‌المللی دانشجویی و اعضای هیأت علمی را در ایران آغاز كرد. این كارت مورد تأیید سازمان علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسكو) است كه بر طبق معیارهای یكسانی در تمام كشورهای دنیا صادر شده و توسط نهادهای دولتی، مؤسسات فرهنگی و سازمان‌های تجاری به رسمیت شناخته می‌شود.

اولین كارت بین‌المللی دانشجویی در سال 1968 میلادی صادر شده و در حال حاضر بیش از 40 میلیون دانشجو از صدوسی‌وهفت كشور دنیا عضو این شبكه هستند.

آشنایی دانشگاهیان ملل مختلف با یكدیگر از اهداف صدور این كارت است. دانشجویان كشورهای دیگر به عنوان سفیران فرهنگی كشورشان با سفر به دیگر كشورها به تجربیات خود افزوده و فرایندهای جامعه‌پذیری را طی می‌كنند. ضمن اینكه می‌توانند از تسهیلات ویژه دارندگان این كارت نظیر تخفیف در استفاده از هواپیما، قطار، اتوبوس، هتل‌ها و خرید از مراكز و فروشگاه‌های بزرگ و بازدید از آثار و ابنیه تاریخی و موزه‌ها استفاده نمایند.

مرحله آزمایشی ارائه كارت بین‌المللی از اول مهرماه 83 در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران آغاز و نزدیك به دو هزار كارت برای دانشجویان صادر گردیده است. تا پایان سال 83 حدود 25هزار كارت دانشجویی و یكهزارو پانصد كارت بین‌المللی دانشجویی و دو هزار كارت بین‌المللی اعضای هیأت علمی رسیده است. در حال حاضر واحد صدور كارت‌های بین‌المللی در مركز فرهنگی و اجتماعی (باشگاه دانشجویان) به صورت تمام وقت به خدمات‌دهی به دانشجویان و اعضاء هیأت علمی می‌پردازد.

ضمناّ دانشگاهیان متقاضی می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.ISIC.ORG و با انتخاب كشور مورد نظر از مزایای كارت مطلع گردند.

بخشی از خدمات داخلی کارت به این شرح می باشد:

مرکز جامع اعصاب و روان آتیه

ارائه  20 درصد تخفیف برای خدمات تشخیصی و 10 درصد تخفیف برای خدمات درمانی به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان.

آدرس کلینیک: تهران – خیابان ولیعصر- بالاتر از میدان ونک -خیابان والی نژاد – پلاک 23

تلفن کلینیک: 84012000

آدرس وب سایت: www.atiehclinic.com

موسسه آموزش عالی آزاد شایگان

ارائه 15 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان شامل کلیه خدمات و دوره های آموزشی این مرکز.

آدرس موسسه: تهران، روبروی درب شرقی دانشگاه امیرکبیر، خیابان سمیه، بین حافظ و ویلا

تلفن موسسه: 88918642

آدرس وب سایت: www.shayegan.ac.ir

انتشارات جامعه نگر

ارائه 15 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان شامل کلیه خدمات و دوره های آموزشی این مرکز.

آدرس موسسه: تهران، روبروی درب شرقی دانشگاه امیرکبیر، خیابان سمیه، بین حافظ و ویلا

تلفن موسسه: 88918642

آدرس وب سایت: www.shayegan.ac.ir

انتشارات رسم

ارائه 20 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان شامل کلیه کتب منتشر شده انتشارات در محل دفتر مرکزی.

آدرس انتشارات: تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، خیابان روانمهر، نرسیده به ابوریحان، پلاک 42، واحد یک

تلفن انتشارات: ٦٦٩٦٢٥٣٧

آدرس وب سایت: www.rasm.ir

انتشارات فرهنگ سبز

ارائه 30 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی شامل کلیه کتب منتشر شده انتشارات فرهنگ سبز در محل دفتر مرکزی انتشارات.

آدرس دفتر مرکزی و فروشگاه: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاكستان، كوچه چهارم، پلاك 10، طبقه دوم

تلفن تماس: 88513189

سایت اینترنتی: www.farhangesabz.ir

پوشاک مردانه هیراد

ارائه 25 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی در تمام ماه های سال شامل کلیه محصولات فروشگاه.

آدرس دفتر مرکزی فروشگاه ها: میدان محسنی – خ شاه نظری – خیابان دوم – پلاک 22 – طبقه 2 – واحد 5

تلفن دفتر مرکزی فروشگاه ها: 22269526

آدرس فروشگاه مرکزی: تهران – مرکز خرید سئول- 88045573 – 88045342 – 88212781 -021

آدرس شعبه خیابان فاطمی: تهران – خیابان دکتر فاطمی – روبروی هتل لاله – مرکز خرید لاله – پلاک 5

آدرس شعبه رشت: رشت – خیابان المهدی – پاساژ پاسارگاد – طبقه همکف

آدرس وب سایت: www.hiradonline.net

کلینیک دندانپزشکی دکتر احدی مقدم

این کلینیک به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت 25 درصد تخفیف شامل کلیه خدمات درمانی ارائه شده در مرکز (و هزینه های مربوط به ایمپلنت و جراحی های تخصصی 10 درصد تخفیف) ارائه می دهد.

آدرس کلینیک: تهران – خیابان دولت، چهارراه قنات، پلاك ٢٢٢ طبقه سوم واحد ١٧

تلفن کلینیک: ٢٢٥٧١٦٠٥

آدرس وب سایت: www.doctoryashil.com

کلینیک دندانپزشکی دکتر موسوی

این کلینیک به دانشجویان دارنده کارت 20 درصد و به اعضای هیات علمی 25 درصد تخفیف شامل کلیه خدمات درمانی ارائه شده در مرکز (و هزینه های مربوط به ایمپلنت و لابراتوار شامل نصف تخفیف ذکر شده) ارائه می دهد.

آدرس کلینیک: تهران – گلبرگ غربی – بین کرمان و 16 متری دوم – پلاک 265

تلفن کلینیک: 77828144

آدرس وب سایت: www.doctormousavi.com

دیر طرح صدور و توسعه خدمات كارتهای بین المللی دانشجویی، چگونگی صدور كارت دانشجویی بین المللی در سال تحصیلی جدید را بیان كرد.

مدیر طرح صدور و توسعه خدمات كارتهای بین المللی دانشجویی، چگونگی صدور كارت دانشجویی بین المللی در سال تحصیلی جدید را بیان كرد.احسان چیت ساز، در گفت وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با بیان اینكه كارت بین المللی دانشجویی تنها كارت شناسائی است كه دارای تأییدیه بین المللی برای دانشجویان تمام وقت است، گفت: این كارت به دانشجویان و اعضای هیات علمی امكان دسترسی و استفاده از مناطق مختلف جهان با تخفیف را می دهد و دارندگان كارت ISIC می توانند با استفاده از شماره ISIC خود برای خدمات ویژه ای ثبت نام كنند.وی افزود: دانشجویان و اعضای هیات علمی می توانند با مراجعه به نزدیكترین دفتر پستی نسبت به درخواست كارت بین المللی خود اقدام كنند.وی با بیان اینكه كارت دانشجویان و اعضای هیات علمی كشور پس از ۱۰ روز به نشانی پستی متقاضی ارسال می شد، گفت: هم اكنون بیش از ۵۰ هزار دانشجو و عضو هیات علمی كشور از خدمات این كارتها در داخل و خارج از كشور استفاده می كنند.

فراهم شدن امكان ثبت نام اینترنتی كارت دانشجویی بین المللی وی افزود: در حال حاضر با تمهیدات اندیشیده شد، كلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی می توانند پس از ۱۰ دقیقه انتظار كارت خود را دریافت نمایند. در عین حال امكان ثبت نام اینترنتی برای دریافت كارت دانشجویی بین المللی و كارت بین المللی اعضای هیات علمی دانشگاه تهران نیز از ابتدای امسال فراهم شده است و امیدواریم تا پایان سال كلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه های تهران بتوانند از امكان ثبت نام اینترنتی بهره مند شوند.چیت ساز در ادامه تاكید كرد: در حال حاضر جدای از ۳۵ هزار تخفیف موسسات بین المللی حمایت كننده از كارت، بیش از ۱۶۰۰ مركز، موسسه، فروشگاه و ارگان به دارندگان كارتهای ISIC و ITIC تخفیف و خدمات ارائه می دهند كه با مراجعه به سایت www.itic.ir می توان به تفكیك شهر خدمات قابل ارائه را مشاهده كرد.مدیر طرح صدور و توسعه خدمات كارتهای بین المللی دانشجویی در ادامه گفت وگو با ایسنا اظهار كرد: همچنین در حال حاضر پیگیریها جهت ارائه خدمات ویژه دولت به دانشجویان و اعضای هیات علمی در حال انجام است. چیت ساز توضیح داد: هر یك از دانشجویان و اعضای هیات علمی از ابتدای مهر ماه به همراه كارت دانشجویی بین المللی ISIC و كارت بین المللی اعضای هیات علمی ITIC به غیر از مراكز خدماتی طرف قرارداد از یك كارت اینترنتی ۵ ۲ ساعته و ۵۰ هزار ریال بن الكترونیك كتاب بهره مند می شوند.

سند ملی گردشگری دانشگاهیان تدوین شد

مدیر طرح صدور و توسعه خدمات كارتهای بین المللی دانشجویی بحث توریسم را عامل دیگری برای ایجاد این خدمات در ایران دانست و اظهار كرد: صنعت توریسم امروزه به قدری در توسعه اقتصادی اجتماعی كشورها اهمیت دارد كه اقتصاد دانان آن را به صادرات نامرئی نام نهاده اند و هزینه های اقتصادی و برنامه ریزی نامناسب زمانبندی فعالیتهای اقتصادی اجتماعی باعث شده نه تنها در جذب توریست خارجی موفق نباشیم بلكه گردشگران داخلی نیز در فرصتهایی كه در اختیار دارند با تراكم جمعیت، كمبود هتل و اقامتگاه، نامناسب بودن سرویس های بین شهری و غیره مواجهند و در مدت زمان زیادی از سال با هتلهای خالی از گردشگر، اتوبوسهای خالی از مسافر و بسیاری دیگر از ناهمگونی ها مواجهیم، بنابراین در حال تدوین سند ملی گردشگری دانشگاهیان هستیم كه كارت دانشجویی بین المللی امكانات بی نظیری را برای دانشگایهان فراهم می كند.چیت ساز با بیان اینكه خدماتی كه در انحصار دولت است را در با شرایطی متفاوت از عموم مردم برای دانشگاهیان فراهم می كنیم، ادامه داد:. تورهای گردشگری سراسری و همه گیر برای دانشجویان و اعضای هیات علمی كشور برنامه ریزی شده كه در این ارتباط در حال تهیه سند ملی گردشگری دانشگاهیان می باشیم و سعی كرده ایم اشكالات سند ملی گردشگری را در این سند برطرف كرده و به هیات دولت پیشنهاد كنیم كه قطعا با نگاه مثبت دولت جدید همراه خواهد بود.

ارایه كارت بین المللی رایگان به برترینهای آزمون كارشناسی ارشد

مدیر طرح كارت دانشجویی بین المللی در ادامه گفت: پذیرفته شدگان امسال كلیه رشته های آزمایشی در آزمون سراسری كارشناسی ارشد كه موفق به كسب رتبه یك تا ۱۰ شده اند، می توانند كارت دانشجویی بین المللی ISIC را به صورت رایگان دریافت كنند.چیت ساز یاد آور شد: طبق برنامه ریزیهایی كه در سند برنامه ریزی استراتژیك باشگاه دانشجویان انجام شده است، پس از پنج سال كلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی از خدمات این كارت بهره مند می شوند و اولین سیستم فراگیر شناسایی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاههای كشور بوجود می آید.

 

 

 

تسهیلات و خدمات كارت بین اللملی دانشجویی

چیت ساز اظهار كرد: كارت بین اللملی دانشجویی تنها كارتی است كه دارای تأییدیه رسمی بین المللی است كه دارندگان آن می توانند در نقاط زیادی از دنیا با تخفیف از پروازها، اتوبوسها، قطارها، موزه ها و مكانهای دیدنی، هتلها و اقامتگاهها، مكانهای تفریحی، رستورانها و … استفاده كنند.وی افزود: با كارت ISIC مسافران نیز قادر به ارتباط با خانه و خانواده خود هستند و دارندگان كارت را در هر جای دنیا كه باشند قادر به تماس با هر كجا می كند.چیت ساز هدف این مؤسسه را بالابردن سطح آگاهی و بینش بین المللی از طریق فراهم نمودن شرایط بهتر برای سفر و تبادل فرهنگها در میان جوانان و دانشجویان و جامعه آكادمیك عنوان كرد و گفت: دارندگان این كارت عضوی از یك جامعه بین المللی بالغ بر ۴۵ میلیون دانشجو كه مشتاق مسافرت، ماجراجویی و اكتشاف هستند، می شوند.چیت ساز ادامه داد: با كارت ISIC از طریق مؤسسه ISTC دانشجویان، جوانان و معلمان می توانند به شبكه جهانی متخصصین سفر دسترسی داشته، از بلیط های هواپیما، قطار، اتوبوس و هتل با قیمتهای پائین استفاده، در برنامه های آموزشی خارج از كشور شركت و از مزایای خرید و سیاحت در تمام كشورهای دنیا استفاده كنند.چیت ساز همچنین گفت: شبكه ISTC با پنج هزار دفتر در ۱۱۰ كشور پاسخگوی نیاز سالانه ۴۰ میلیون دانشجو و مسافر جوان در سراسر دنیاست و دارندگان این كارت می توانند با مراجعه به سایت www.ISIC.org و انتخاب كشور مورد نظر در صفحه مربوط (Destination) از نكات مختلف آن كشور از قبیل آب و هوا، تاریخ، فرهنگ، پول، تصاویر، اطلاعات مسافرت، نقشه و … مطلع شوند، همچنین این سایت به دارندگان كارت ISIC، سرویس email رایگان نیز اعطا می كند.وی با اشاره به اینكه دارندگان كارت بین اللملی دانشجویی با داشتن این كارت می توانند بیشتر مسافرت كرده و مدت زمان مسافرت را بیشتر كنند، گفت: تخفیف پروازها، اتوبوس ها، قطارها و وسایل نقلیه در ۱۲۰۰ آژانس در سراسر دنیا، تخفیف بازدید در ۲۸۰۰ موزه و مكان فرهنگی،تخفیف در ۲۷۰۰ مكان تفریحی و جذاب، تخفیف در مورد ۲۴۰۰ هتل و اقامتگاه، تخفیف خرید در ۲۱ هزار رستوران و مركز خرید،دسترسی به یك خط تماس ۲۴ ساعته و چند زمانه اضطراری، دسترسی به IsIconnect و یك وسیله ارتباطی به صرفه شامل email، sms، voicemail و phone، دسترسی به یك شبكه جهانی (۵۰۰۰ سازمان مسافرتی) كه متخصص در نیازهای دانشجوی و مسافران جوان در ۱۰۶ كشور دنیاست، دسترسی به راهنمای سفر و برنامه ریز شخصی مسافرت از امكاناتی است كه موسسه ISTC به دارندگان كارت بین اللملی دانشجویی ارایه می دهد.به گفته چیت ساز، ISIC یك انجمن بین المللی غیرانتفاعی است كه فعالیت خود را وقف فراهم نمودن شرایط برای بیشتر كردن فرصت مسافرت برای دانشجویان و بهبود قوانین بین المللی، توسعه، ارتقا و پیشرفت ISIC نموده است.وی افزود: این مؤسسه همچنین با كنفدراسیون بین المللی مسافرت دانشجویی همكاری دارد كه خود یك سازمان غیرانتفاعی بین المللی است و اعضای آن در ۵۰ سال گذشته بطور مداوم با خطوط هواپیمائی، دولتها و دیگر سرویس دهندگان در جهت منافع جامعه جهانی دانشجویان در حال مذاكره بوده اند.وی با بیان اینكه ISTC از سال ۱۹۶۷ همكاری خود را با یونسكو در جهت بالا بردن سطح آگاهی و بینش دانشجویان نسبت به مسایل بین المللی و مسافرت آغاز كرده است، ادامه داد: یونسكو حامی ISIC بوده و آن را تنها مجموعه منحصر به فرد می داند كه جوانان از طریق آن با مسافرت، تبادل فرهنگ و اكتشافات بین المللی آشنا شده و درگیر آن می شوند.وی با اعتقاد به اینكه دانشجویان امروز نسبت به قبل با توجه به مقاصد و تجارب، قدرت انتخاب بیشتری برای مسافرت دارند، اظهار كرد: مسافرت صرف نظر از اینكه برای ادامه تحصیل، یادگیری زبان، یا فقط برای ماجراجویی و سیاحت باشد یك بینش كلی نسبت به كشورها و فرهنگشان به دانشجویان می دهد و همچنین یك زاویه دید نو به زندگی و مؤسسه ISTC تأسیس شد تا به این آرزوهای مسافرتی دانشجویی جامعه عمل بپوشاند.مدیر طرح صدور و توسعه خدمات كارتهای بین المللی دانشجویی در ادامه گفت وگو با ایسنا تصریح كرد: آژانسهای وابسته به ISIC در ۱۱۰ كشور جهان آماده كمك به دارندگان كارت بین اللملی در برنامه ریزی سفرند و كاركنان آشنا به مسافرت و خوش برخورد این آژانسها می توانند اطلاعات مقصد مورد نظر را مشاوره و فرصتهای مسافرتی مناسب را در اختیار آنها قرار دهندوی با اشاره به سایت اطلاع رسانی ISIC اظهار كرد: این سایت بطور خاص برای دانشجویان و مسافران جوان طراحی شده است و به آنها یك نمای كلی از مكانهایی كه می خواهند بروند ارایه می كند.وی افزود: دانشجویان می توانند تمامی اطلاعات مقاصد مورد نظر و پیشنهادات مسافرت را كه در سایت موجود است را به وب سایت شخصی خود منتقل كرده و در هنگام سفر از آن استفاده كنند و یا آنرا به دوستان خود email كنید و با IsIconnect می توانند تا ۷۵ درصد تخفیف تلفن از ۶۰ كشور دنیا بهرمند شوند.چیت ساز ادامه داد: همچنین خط تماس اضطراری یك مركز تلفن چند زبانه ۲۴ ساعته است كه در مواقع ضروری به دارندگان كارت ISIC در زمینه های مختلف كمك می كند و اپراتورهای خط تماس اضطراری می توانند پیغامهای فوری به خانواده ها بفرستند، به دانشجویان در مورد جایگزینی اسناد و مدارك گمشده، یا دزدیده شده كمك كنند و آنها را به نزدیك ترین اداره مسافرت دانشجویی برای سازماندهی تغییرات اضطراری در برنامه مسافرت معرفی كنند.وی افزود: اپراتورهای خط تماس اضطراری می توانند دارندگان كارتهای بین اللملی دانشجویی را به یك دكتر متخصص در كشوری كه دیدن می كنید معرفی كنند و اگر داروی خاصی در دسترس نیست می توانند تسهیلاتی را قائل شوند كه نسخه و دارو برای آنها ارسال شود و همچنین متخصصین مختلفی نیز آماده هستند تا از طریق تلفن دستورات پزشكی لازم را به دارندگان این كارتها انتقال دهند.چیت ساز در پایان از رییس و معاون دانشجویی دانشگاه تهران و مدیر باشگاه دانشجویان دانشگاه تشكر كرد و گفت: در تجربه اولمان نقصها و كاستی هایی وجود داشت بنابراین پیشاپیش پوزش می طلبم و صمیمانه منتظر دریافت انتقادها و پیشنهادهای سازنده دانشجویان و اعضای هیات علمی هستیم.

کارت‌های بین‌المللی کارت‌های مسافرتی، فرهنگی هستند که از سال 1948 میلادی با حمایت UNESCO برای دانشجویان و اعضای هیات علمی جهان صادر می‌شود. از فواید داشتن این کارت دستیابی به یک شبکه گسترده از تخفیف‌های مختلف در سراسر دنیا شامل بیش از 35000 مورد تخفیف در 110 کشور جهان است.

واحد صدور كارت‌های بین‌المللی یك ایده دانشجویی بود كه در باشگاه دانشجویان رقم خورد. پس از جستجوی اینترنتی و یافتن مركز جهانی صدور كارت‌های بین‌المللی ثبات اولیه صورت گرفت و نمایندگان معاونت دانشجویی دانشگاه نیز به طور موازی مذاكراتی را در كشور هلند انجام دادند و مسئله در شورای مدیران حوزه معاونت و فرهنگی مطرح گردید. با عنایت به تشكیل باشگاه دانشجویان كه مركزی جوان، با نیروهای خوش فكر و عمدتاّ دانشجو بود مقرر گردید مسئولیت راه‌اندازی این واحد به باشگاه دانشجویان محول گردد. با دعوت به عمل آمده در مردادماه سال 83 گروهی از مدیران بلندپایه سازمان خدمات بین‌المللی (IAS) از هلند به ایران آمده و از امكانات دانشگاه تهران بازدید كردند و بالاخره قرارداد فیمابین منعقد گردید و باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران به عنوان نماینده انحصاری رسماّ صدور كارت‌های بین‌المللی دانشجویی و اعضای هیأت علمی را در ایران آغاز كرد. این كارت مورد تأیید سازمان علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسكو) است كه بر طبق معیارهای یكسانی در تمام كشورهای دنیا صادر شده و توسط نهادهای دولتی، مؤسسات فرهنگی و سازمان‌های تجاری به رسمیت شناخته می‌شود.

اولین كارت بین‌المللی دانشجویی در سال 1968 میلادی صادر شده و در حال حاضر بیش از 40 میلیون دانشجو از صدوسی‌وهفت كشور دنیا عضو این شبكه هستند.

آشنایی دانشگاهیان ملل مختلف با یكدیگر از اهداف صدور این كارت است. دانشجویان كشورهای دیگر به عنوان سفیران فرهنگی كشورشان با سفر به دیگر كشورها به تجربیات خود افزوده و فرایندهای جامعه‌پذیری را طی می‌كنند. ضمن اینكه می‌توانند از تسهیلات ویژه دارندگان این كارت نظیر تخفیف در استفاده از هواپیما، قطار، اتوبوس، هتل‌ها و خرید از مراكز و فروشگاه‌های بزرگ و بازدید از آثار و ابنیه تاریخی و موزه‌ها استفاده نمایند.

مرحله آزمایشی ارائه كارت بین‌المللی از اول مهرماه 83 در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران آغاز و نزدیك به دو هزار كارت برای دانشجویان صادر گردیده است. تا پایان سال 83 حدود 25هزار كارت دانشجویی و یكهزارو پانصد كارت بین‌المللی دانشجویی و دو هزار كارت بین‌المللی اعضای هیأت علمی رسیده است. در حال حاضر واحد صدور كارت‌های بین‌المللی در مركز فرهنگی و اجتماعی (باشگاه دانشجویان) به صورت تمام وقت به خدمات‌دهی به دانشجویان و اعضاء هیأت علمی می‌پردازد.

ضمناّ دانشگاهیان متقاضی می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.ISIC.ORG و با انتخاب كشور مورد نظر از مزایای كارت مطلع گردند.

 

 

 

 

بخشی از خدمات داخلی کارت به این شرح می باشد:

مرکز جامع اعصاب و روان آتیه

ارائه  20 درصد تخفیف برای خدمات تشخیصی و 10 درصد تخفیف برای خدمات درمانی به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان.

آدرس کلینیک: تهران – خیابان ولیعصر- بالاتر از میدان ونک -خیابان والی نژاد – پلاک 23

تلفن کلینیک: 84012000

آدرس وب سایت: www.atiehclinic.com

 

موسسه آموزش عالی آزاد شایگان

ارائه 15 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان شامل کلیه خدمات و دوره های آموزشی این مرکز.

آدرس موسسه: تهران، روبروی درب شرقی دانشگاه امیرکبیر، خیابان سمیه، بین حافظ و ویلا

تلفن موسسه: 88918642

آدرس وب سایت: www.shayegan.ac.ir

 

انتشارات جامعه نگر

ارائه 15 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان شامل کلیه خدمات و دوره های آموزشی این مرکز.

آدرس موسسه: تهران، روبروی درب شرقی دانشگاه امیرکبیر، خیابان سمیه، بین حافظ و ویلا

تلفن موسسه: 88918642

آدرس وب سایت: www.shayegan.ac.ir

 

انتشارات رسم

ارائه 20 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی دانشگاهیان شامل کلیه کتب منتشر شده انتشارات در محل دفتر مرکزی.

آدرس انتشارات: تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، خیابان روانمهر، نرسیده به ابوریحان، پلاک 42، واحد یک

تلفن انتشارات: ٦٦٩٦٢٥٣٧

آدرس وب سایت: www.rasm.ir

 

انتشارات فرهنگ سبز

ارائه 30 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی شامل کلیه کتب منتشر شده انتشارات فرهنگ سبز در محل دفتر مرکزی انتشارات.

آدرس دفتر مرکزی و فروشگاه: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاكستان، كوچه چهارم، پلاك 10، طبقه دوم

تلفن تماس: 88513189

سایت اینترنتی: www.farhangesabz.ir

 

پوشاک مردانه هیراد

ارائه 25 درصد تخفیف به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت بین المللی در تمام ماه های سال شامل کلیه محصولات فروشگاه.

آدرس دفتر مرکزی فروشگاه ها: میدان محسنی – خ شاه نظری – خیابان دوم – پلاک 22 – طبقه 2 – واحد 5

تلفن دفتر مرکزی فروشگاه ها: 22269526

آدرس فروشگاه مرکزی: تهران – مرکز خرید سئول- 88045573 – 88045342 – 88212781 -021

آدرس شعبه خیابان فاطمی: تهران – خیابان دکتر فاطمی – روبروی هتل لاله – مرکز خرید لاله – پلاک 5

آدرس شعبه رشت: رشت – خیابان المهدی – پاساژ پاسارگاد – طبقه همکف

آدرس وب سایت: www.hiradonline.net

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر احدی مقدم

این کلینیک به دانشجویان و اعضای هیات علمی دارنده کارت 25 درصد تخفیف شامل کلیه خدمات درمانی ارائه شده در مرکز (و هزینه های مربوط به ایمپلنت و جراحی های تخصصی 10 درصد تخفیف) ارائه می دهد.

آدرس کلینیک: تهران – خیابان دولت، چهارراه قنات، پلاك ٢٢٢ طبقه سوم واحد ١٧

تلفن کلینیک: ٢٢٥٧١٦٠٥

آدرس وب سایت: www.doctoryashil.com

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر موسوی

این کلینیک به دانشجویان دارنده کارت 20 درصد و به اعضای هیات علمی 25 درصد تخفیف شامل کلیه خدمات درمانی ارائه شده در مرکز (و هزینه های مربوط به ایمپلنت و لابراتوار شامل نصف تخفیف ذکر شده) ارائه می دهد.

آدرس کلینیک: تهران – گلبرگ غربی – بین کرمان و 16 متری دوم – پلاک 265

تلفن کلینیک: 77828144

آدرس وب سایت: www.doctormousavi.com

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن