نهم اسفندماه (۱۳۷۹) سالروز حضور تاریخی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

سالروز حضور تاریخی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

پیام رهبری

این دانشگاه، مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور است

دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) در سال‌های پس از انقلاب مکرر شاهد حضور و اهتمام مقام معظم رهبری به این دانشگاه و دانشگاهیان آن بوده است.

در تاریخ 9/12/79 نیز بنا به درخواست اساتید و دانشجویان دانشگاه رهبر انقلاب دعوت آنان را مورد اجابت قرارداد و در یک دیدار 5 ساعته ضمن قرائت فاتحه در کنار یادمان 90 شهید دانشجوی این دانشگاه، با حضور در جمع دانشجویان، به ایراد سخنانی پرداختند که خلاصه‌ای از متن سخنرانی ایشان در زیر می‌آید:

حضور در جمع شما جوانان عزیز؛ جوانانی که بدون هیچ مبالغه و اغراقی، باید بگویم ستارگان درخشانی هستید که آسمان آینده این کشور را نورباران کرده‌اید، بسیار شیرین و زیباست و اما من برای این دانشگاه احترام زیادی قائلم. سابقه هم به این دانشگاه زیاد رفت‌وآمد کرده‌ام، اینجا در واقع مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور است. قدیمی‌ترین و شاید پرکارترین دانشگاه صنعتی در دوران‌های مختلف. بنده خوشبختانه از سابق نسبت به دانشجو و فضا و محیط علمی این دانشگاه گرایش قلبی داشته‌ام، امروز هم دارم، دانشگاه بسیار خوب و مغتنمی است و امیدوارم که ان شا الله این فرضت را پیدا کند که نقش بارز خودش را در وظایفی که بر عهده‌اش هست، همواره ایفا کند.

یکی از وظایف مهم دانشگاه‌ها عبارت است از نواندیشی علمی، مسئله تجربه، فقط بلای محیط‌های دینی و افکار دینی نیست؛ در همه محیط‌ها، تحجر، ایستایی و پایبند بودن به جزمی­گرایی­هایی که بر انسان تحمیل شده، بدون اینکه منطق درستی به دنبالش باشد – یک بلاست. آنچه که برای یک محیط علمی و دانشگاهی وظیفه آرمانی محسوب می‌شود، این است که در زمینه مسائل علمی، نو اندیش باشد. معنای واقعی تولید علم این است. تولید علم، فقط انتقال علم نیست، نوآوری علمی در درجه اول حائز اهمیت است.

یکی از فرایض حتمی برای این نسل، که در درجه اول هم این فریضه بر دوش شما دانشگاهیان است عبارت از تقویت بنیه علمی کشور است، ما اگر علم نداشته باشیم، اقتصادمان، صنعتمان، حتی مدیریت و مسائل اجتماعی‌مان عقب خواهد ماند.

امروز کسانی که دارند بر دنیا خدایی می‌کنند، آن دست‌های مرموزی که امروز اختیار منابع عظیم انسانی و مادی دنیا را در دست گرفته‌اند و همه اقیانوس‌ها و همه تنگه‌های حساس دریایی زیر چشم آن‌هاست و هر جا می‌خواهند دخالت می‌کنند، با ابزار علم بود که توانستند بشریت را به این خاکستر بنشانند. لذا برای مقابله با کار آن‌ها، علم لازم است.

اگر بخواهید از لحاظ علمی پیش بروید، باید جرأت نوآوری داشته باشید. استاد و دانشجو باید از قید و زنجیره جزمگیری تعریف‌های علمی القاء شده و دائمی دانستن آن‌ها خلاص بشوند. البته اشتباه نشود، من کسی را به آنارشیسم علمی و به مهمل‌گویی توصیه نمی‌کنم. در هر زمینه‌ای، آن کسانی که از دانش برخوردار نیستند، اگر بخواهند به خیال خودشان نوآوری بکنند، به مهمل‌گویی می‌افتند. باید مغزهای متفکر استاد و دانشجوی ما بسیاری از مفاهیم حقوقی، اجتماعی و سیاسی را که شکل و قالب غربی آن‌ها در نظر بعضی مثل وحی منزل است و نمی‌شود درباره‌اش اندک تشکیکی کرد، در کارگاه‌های تحقیقاتی عظیم علوم مختلف حلاجی کنند، روی آن‌ها سؤال بگذارند. این جزمیت‌ها را بشکنند و راه‌های تازه‌ای پیدا کنند. هم خودشان استفاده کنند، هم به بشریت پیشنهاد کنند. امروز کشور ما محتاج این است، امروز انتظار کشور ما از دانشگاه این است.

من می‌خواهم محیط دانشگاه و جوان دانشجوی خودمان را توجه بدهم که مواظب تئوری‌های وارداتی غربی که هیچ هدفی جز حفظ آن روابط تحکم‌آمیز غرب با کشورهایی از قبیل کشور ما را ندارد، باشند.

جنگ فرهنگی کار آسانی نیست، کار زبدگان است. لذا زبدگان می‌نشینند فکر می‌کنند و نسخه می‌نویسند و متأسفانه عده‌ای هم در داخل همان‌ها را رله می‌کنند با آن‌ها حرف‌هایی را می‌زنند، عده‌ای هم فارسی آن را می‌گویند و شکل بومی به آن حرف‌ها می‌دهند! باید مراقب این‌ها بود.

من در این زمینه حرف‌های زیادی با محیط دانشگاه و جوان دانشگاهی و استاد دانشگاهی دارم. این حرف‌ها، حرف‌های جدی است و نمی‌شود صورت مسئله را پاک کرد و رفت خاطر جمع یک گوشه نشست.

دانشگاه اوج خدماتی را که می‌تواند به یک کشور ارائه بشود، تأمین می‌کند، دانشگاه برای کشور خیلی مهم است.

البته انقلاب و دانشگاه خدمات متقابل فراوانی دارند. از سال 1342 که نهضت اسلامی به میدان آمد، دانشگاه جزو اولین جاهایی بود که تجارب کرد. البته آن روز فضای دانشگاه، فضای کاملاً نامطلوبی بود، اما عناصر دانشگاهی، از استاد و دانشجو، به صورت تک و در اقلیت مطلق، از فضا نهراسید و پاسخ دادند. در طول دوران مبارزه از سال 1342 تا 1357 – پانزده سال – یکی از عناصر صفوف مقدم، دانشگاه بود، که بنده از نزدیک شاهد آن فعالیت بودم.

در آن دوران، ما دانشگاه را از نزدیک دیدیم، وقتی که نهضت به دور افتاده دانشگاه به‌تدریج گداخته شد، تا اینکه سال آخر، حضور دانشگاه خیلی از محیط‌های دیگر را تحت تأثیر و تحت‌الشعاع قرارداد. انقلاب هم که پیروز شد. جزو اولین کسانی که در قدم‌های اول پیروزی انقلاب نقش‌های بسیار مؤثری را بر عهده گرفتند، عناصری از دانشگاهی‌ها بودند. من همین امروز در بین اساتید محترمی که در جلسه حضور داشتند، ناگهان بعضی از این دوستان را دیدم و خاطراتی از همان روزهای ورود امام و نقش این‌ها در ذهنم زنده شد. در جاهایی که نه نام، نه نان و نه شهرت کاذب مطرح بود. فقط مجاهدت خالصانه و مخلصانه دیده می‌شد. بعد هم در دوران جنگ، سه هزار شهید دانشجو تقدیم انقلاب و اسلام می‌شود که از این تعداد، نود نفر متعلق به دانشگاه شماست. این‌ها چیزهای کمی نیست، این‌ها خدمات دانشگاه است.

انقلاب هم به دانشگاه خدمات بزرگی کرد. به نظر من بزرگ‌ترین خدمت انقلاب به دانشگاه دو چیز بود: یکی اینکه احساس هویت مستقل ملی را به دانشگاه داد و دانشگاه را از رو به بیگانه داشتن و مجذوب و مبهوت بیگانه بودن و منفعل در مقابل بیگانه بودن نجات داد. قبل از انقلاب این‌گونه بود. دوم اینکه دانشگاه را با مردم آشتی داد. دانشگاه قبل از انقلاب یک جزیره تک افتاده در میان اقیانوس خروشان مردم بود.

انقلاب دانشگاه را از این دو آفت بزرگ نجات داد، دانشگاه را خود اندیش، مستقل، دارای اعتماد به نفس، دارای قدرت تولید، تولید فکر و تولید علم مرتبط با قشرهای مختلف مردم، مرتبط با فرهنگ مردمی و متصل به دلبستگی­ها و عشق‌ها و جاذبه‌های موجود میان مردم قرارداد.

بنده طرفدار دانشگاهی هستم که اصولی، اعتلا طلب، رو به مردم، فعال و از لحاظ علمی و فکری پرنشاط باشد، هر گز من دانشگاه و دانشگاهی را به محافظه‌کاری و اکتفا به آنچه که امروز از فکر و فرهنگ و معرفت در دست دارند، توصیه نمی‌کنم. نه، دانشگاه باید دائم نردبان تعالی را طی کند و پیش برود. من معتقدم محافظه‌کاری و اکتفای به آنچه که داریم و نداشتن همت و بلندپروازی در همه زمینه‌های فکر و فرهنگ، قتلگاه انقلاب است. انقلاب اساساً یعنی گام بلند، که پشت سرش باید گام‌های بلند دیگری برداشته شود.

68 دیدگاه دربارهٔ «نهم اسفندماه (۱۳۷۹) سالروز حضور تاریخی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)»

 1. انجام پروژه دانشجویی با فریلنسری در دفتر فنی بهترین راه برای کسب یک رزومه حرفه ای بوده و از همه رشته های دانشگاهی نیرو جذب می کند.
  خب شما اگر یک دانشجو باشید ویا فارغ التحصیل دانشگاه، چه کارهایی انجام میدید تا بتونید پروژه های خوب بگیرید و رزومه تونو پربار تر کنید؟!
  راه های زیادی هست، مثلا می تونید شرکت خصوصی ثبت کنید. ویا برای کارتون تبلیغات و بازاریابی کنید. همچنین می تونید با دوستان تون join بشید و تیم تشکیل بدید.
  خب حتما می دونید که این راه حل ها موثر هست اما همیشه چند تا مشکل این وسط هست.
  در نتیجه برای رفع این مشکل ها باید دنبال راه حل بود.
  و ما می خواهیم یک راه حل خوب به شما پیشنهاد کنیم: انجام پروژه های دانشگاهی با فریلنسری در دفتر فنی!
  البته یه حالت دیگه هم می تونه وجود داشته باشه، اینکه فریلنسر هستید و می خواهید حرفه ای تر کار کنید.
  خب همه شرایط طوری هست که هر قدر به دورکاری علاقه دارید، بتونید با ما همکاری کنید.
  پس این تایتل ها را حتما بخوانید:
  مشکلات موجود در سر راه شما
  پذیرش پروژه دانشجویی با فریلنسری و مزایای آن برای شما
  همه خدمات دفتر فنی برای پروژه دانشجویی
  فریلنسرید؟! پروژه دانشجویی لازم دارید؟! تماس بگیرید

  مشکلات موجود در سر راه شما
  خب وقتی می خواهیم شروع به کار کنیم ویا اینکه شروع به کار کرده ایم و می خواهیم قدری حرفه ای تر بشیم، چند مشکل سر راه ما وجود دارد.
  اول اینکه پیدا کردن پروژه در بازار برای بسیاری از افراد سخت است و نیاز به تبلیغات و بازاریابی دارد.
  دوم اینکه بسیاری از افراد حتی با تبلیغات و بازاریابی هم به جایی نمی رسند چون راه درست را یاد ندارند.
  مسئله دیگر اینکه وقتی هم شرکت خصوصی با چند دوست و رفیق ثبت می کنیم و می خواهیم کار کنیم، حتی وقتی پروژه می گیریم گرفتن پول از کارفرما سخت هست.
  پای درد دل بیشتر کسبه بنشینید می بینید کار بی مزد زیاد انجام دادند.
  یعنی ممکنه این حالت پیش بیاد که چندین ماه برای کاری وقت بگذارید و آخر سر کارفرما دبه کنه و پول شما رو نده. ویا اینکه بخشی از پول رو فقط بده.
  همه این مشکلات خیلی ها را از ادامه دادن راه منصرف می کند و در نتیجه باید قبل از چنین اتفاقی راه حلی پیدا کرد.
  راه حل ما پذیرش کارهای فریلنسری از طریق سایت واسط دفتر فنی هست.

  پذیرش پروژه دانشجویی با فریلنسری و مزایای آن برای شما
  کار در سایت فریلنسری دفتر فنی برای شما چند مزیت داره:

  1- هر جای کره زمین باشید می تونید درآمد کسب کنید.
  این خیلی مهمه که شما حتی توی مسافرت هم می تونین کار کنین و پول دربیارین. کار فریلنسری محدود به زمان و مکان نیست چون دورکاری هست. پس شما اگه حتی در شهرهای کوچوک و بزرگ دیگر هم باشید، می تونید پروژه قبول کنید.

  2- به پول تون می رسید.
  البته برای این موضوع لازمه رضایت کارفرما جلب بشه. ولی خب خیال تون راحته که کارفرما پول رو در سایت امانت گذاشته. این مسئله خیلی مهمه. چون اگه برای کاری وقت بگذارید و پول تونو نتونید بگیرید، مطمئنا خیلی برای شما خسته کننده خواهد بود. اما با فریلنسری در سایت دفتر فنی، همین که کارفرما رضایتشو از کار اعلام کرد، پول توی حساب شما خواهد بود.

  3- مهارت هاتونو آزمایش کنید.
  در سایت دفتر فنی می تونید با قبول پروژه های مختلف مهارت هاتونو آزمایش کنید. می تونید متوجه بشید که در چه کاری موفق هستید و در چه کاری ناموفق.

  4- پذیرش پروژه های همزمان:
  در سایت دفتر فنی شما می تونید چندین پروژه قبول کنید و درآمد آخر ماه تونو خیلی افزایش بدید.

  5- استفاده از وقت های پرت:
  ممکنه شما خیلی کار داشته باشید و چند پروژه قبول کرده باشید. اما شاید زمان های پِرت هم داشته باشید که بتونه با چند تا پروژه فریلنسری پر بشه و درآمدتونو افزایش بده.

  6- یک مزیت مهم برای مدیران شرکت ها:
  ممکنه شما در اطراف خودتون نتونید نیروی کاری که می خواهید رو پیدا کنید. در نتیجه می تونید از سایت دفتر فنی فریلنسر حرفه ای پیدا کنید. دورکاری با کارمندان این مزیت رو داره که بسیاری از هزینه های شما از جمله مالیات، بیمه، هزینه های خورد و خوراک، رفت و آمد، هزینه دفتر و… رو کاهش میده.

  همه خدمات دفتر فنی برای پروژه دانشجویی
  شما در دفتر فنی می تونید هم فریلنسر باشید هم کارفرما.
  عضویت در سایت مثل دیگر سایت ها هست و کار زیادی نداره.
  باید بگیم که این کار برای شما هیچ هزینه ای نداره.
  فقط توانمندی و قدرت مذاکره شما با کارفرما رو لازم داره که بتونید اون رو برای خدمات تون متقاعد کنید.
  در دفتر فنی همه فعالیت های تجاری مانند CRM، الکترونیک، امور مالی و بازرگانی، انیمیشن، بازی موبایل، برنامه نویسی، برندینگ، بورس، پایان نامه و مقاله نویسی، خدمات حقوقی، خدمات آموزشی، دستیار مجازی و چندین و چند مورد دیگر وجود داره که بسته به مهارت و کارآمدی شما می تونه انتخاب بشه.
  همچنین اگر کارفرما هستید و چندین پروژه لازم دارید، می تونید مهارت های مختلف رو ببینید و شخص مورد نظر را انتخاب کنید.
  همه کارهای ارائه شده در سایت دفتر فنی نظارت می شوند. و دارای سیستم حل اختلاف هسست و سپردن کار نظارت به دفتر فنی به شما کمک می کنه تا از وقت تون بهتر استفاده کنید.

  فریلنسرید؟! پروژه دانشجویی لازم دارید؟! تماس بگیرید
  ما دوست داریم تیم خودمونو گسترش بدیم و با شما که حرفه ای هستین بیشتر ارتباط داشته باشیم.
  ثبت نام در سایت دفتر فنی هیچ زحمتی نداره و می تونه یک راه جدید و خوب پیش روی شما باز کنه.
  نکته جالب اینه که کار ما محدود به یک رشته دانشگاهی نیست و از هر رشته ای باشید می تونید کار بپذیرید.
  دیگه اینکه اگه در شرکت خودتون چندین کارمند دارید، می تونید چندتا پروژه قبول کنید و برون سپاری کنید.
  یعنی پروژه ها رو برای انجام دادن به کارمندان بدید و روی آن نظارت کنید.
  راستی تا یادم نرفته بگم ما در همه شبکه های اجتماعی حضور داریم.
  پس با ما تماس بگیرید:
  آدرس سایت دفتر فنی : http://www.daftarfanni.com
  پیج اینستاگرام ما : officefanni@

 2. مهدی شیرانی

  سلام به همه مسلمانان عاشق حضرت علی و همه عاشقان عدالت خاطره ای درد آور را برای شما تعریف می کنم تاریخ دقیق آن را به خاطر ندارم اما به یاد دارم که آقای آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه بودند به مسجد اعظم در حرم حضرت معصومه رفتم و بلند گفتم برای خشنودی حضرت علی که وقتی بر کرسی قضاوت می نشست عدالت را رعایت می کرد صلوات بفرستید و همه مردم حقپرست صلوات فرستادن هنگام خروج از مسجد بسیجیان به من حمله کردند و من را که کمرم شکسته است به زمین حیاط خانه خدا یعنی مسجد اعظم کوبیدن و تحویل پلیس دادند و پلیس به من گفت امضاء کن که دیگر حق ورود به حرم را نداری

  بله بله بله بله
  آیا این خاطره برای همه مسلمانان عاشق حضرت علی و همه عاشقان عدالت نباید درد آور باشد
  بنده حقیر مهدی شیرانی
  متولد 30 اردیبهشت ماه 1363
  متولد همدان
  تلفن 00989182169496

  1. آخرین مرحله تولیدی مبل راحتی در هر راهنمای مبلمان حیاط ، اتاق را تکمیل می کند و آن را به عنوان نمای داخلی شما تبدیل می کند. لوازم جانبی می توانند حیاط یا ایوان شما را به یک اتاق نشیمن دوم – یا اتاق مورد علاقه شما در خانه تبدیل کنند. لایه ای روی فرش ، کوسن ، میزهای برجسته ، بالش و چتر قرار دهید. گیاهان ، شمع ها و نورپردازی خلق و خوی نیز به خانه زیبایی می بخشد.

 3. دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای امکانات فوق العاده ای برای بالا بردن سطح علمی دانشجویان است.این دانشگاه همیشه پیشرو در مباحث علمی و جهادی بوده است

 4. من دانشجوی پلی تکنیک هستم . ای کاش رهبر یک بار دیگر به دانشگاه می امدند و چشم و چراغ تمام دانشجویان را روشن میکردند . موفق و موید باشید

 5. دانشگاه صنعتی امیر کبیر فعالیت خود را تحت عنوان پلی تکنیک تهران از سال 1307 آغاز کرد و در آبان سال 1335 به صورت رسمی تأسیس شد. یک سال بعد، نخستین دوره دانشجویان از راه آزمون داخلی پذیرفته شدند و از سال 1337 فعالیت پلی‌تکنیک تهران به طور رسمی با رشته‌های مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مکانیک، مهندسی نساجی، مهندسی شیمی و مهندسی راه و ساختمان شروع شد.

  بنیانگذار دانشگاه پلی‌تکنیک تهران، حبیب نفیسی بود و پس از او عابدی، محمدعلی مجتهدی، بینا، نفیسی، یگانه حائری، محمدجعفر جد بابایی، کاظم نجم‌آبادی، حسین ماهبان، سیروس شفیقی، میری، مهدی، حسن فرید اعلم، سید کمال‌الدین نیک‌روش، حسن رحیم‌زاده، علی‌اکبر رمضانیانپور، رضا حسینی ابرده، محمدحسین سلیمی نمین، علیرضا رهایی، عبدالحمید ریاضی، احمد فهیمی‌فر و علیرضا رهایی به ریاست دانشگاه منصوب شدند. در حال حاضر سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.

  پلی تکنیک تهران در سال 1357 یکی از مراکز دانشگاهی فعال بود و در به وقوع پیوستن انقلاب نقش مهمی را ایفا کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دانشگاه پلی‌تکنیک تهران در سال ۱۳۵۸ به افتخار جوانمردی‌های امیرکبیر به نام وی نامگذاری شد و با نام دانشگاه صنعتی امیرکبیر شناخته می‌شود.
  که در این سایت https://dadvarzyar.com/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86%db%8c/ بیشتر توضیح داده.

 6. واقعاً دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سطح بالایی قرار داره. من خیلی دوست داشتم توی این دانشگاه قبول بشم و درس بخونم ولی نشد و از دانشگاه گیلان فارق التحصیل شدم.

 7. یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران در شاخه فنی و مهندسی هست که به تمام داوطلبان مقطع ارشد پیشنهاد میکنم واسه ادامه تحصیل برای قبولی در این دانشگاه در کنکور ارشد خیلی تلاش کنن و برای  کارشناسی ارشد این دانشگاه رو با اولویت انتخاب کنن که نتیجه این تلاششون رو خواهند دید.

 8. دانشگاه امیر کبیر واقعا سطح علمی بالایی داره و تیم متخصص شرکت بادافزار که از دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه هستند توانستند کشتی که از نظر فنی مشکل پیدا کرده بود را در همان محل عملیات بالانس را با موفقیت انجام دادند.
  شرکت بادافزار

 9. دانشگاه هایی مانند امیرکبیر، جرقه شروع کسب و کارهایی مانند اینبو را می زنند. شرکت های دانش بنیانی که در زمینه های بازاریابی و فضای مجازی فعالیت مستمر دارند.

 10. بسیار عالی
  ما با همین سخنان و آرمان های امام پیش رفتیم و توانستیم دستگاهی با ارزش های نوین به مردم ایران ارائه کنیم و پا در مسیر خدمت گزاری بگذاریم.
  ما در این مسیر در کنار دانشجویان و مهندسان دانشگاه های خوب کشور همچون امیرکبیر توانستیم خدمتی بزرگ به جامعه ایرانی اسلامی ایران کنیم.
  https://viratracker.ir/product/vira-tracker-g

 11. بسیار عالی ، ما در ایران جوانهای بسیار فعال، کوشا، و باهوشی داریم ، من خودم رشته ی متالوژی خوندم و دانشگاهی که بودم بسیار علمی بود پر این زمینه و الان هم مشغول کارم تو همین حوزه ، اکه دوستانی که تو زمینه متالوژی کار می کنن میتونن از وب سایت من هم دیدن نمایند، من تو زمینه ی ورق آلیاژی و انوال لوله از جلمه لوله های آلیاژی سر رشته زبادی دارم چ و مطالبم توی وب سایتم هست. اکه به علم متالوژی علاقه دارین، حتما سر بزنید پشیمون نمیشید.

 12. با سلام و خسته نباشید فراوان
  جهت آشنایی دانشجویان گرامی اقدام به معرفی یک سایت در حوزه معماری به ویژه در آموزش رایگان نرم افزار تری دی مکس و ارائه تکسچر و آبجکت های رایگان مینمایم.با تشکر

 13. برای حمایت از تولید کننده دیدگاه تایید شود . سپاس مدیر

  گروه تولیدی ایران فرفورژه آدرین

  گروه تولیدی ایران فرفورژه آدرین با بیش از بیست سال فعالیت در عرصه تولید انواع گل نرده ،فرفورژه درب های لوکس همواره متعهد به ارائه کیفیت و خدمات به مشتریان بوده است. ایران فرفورژ متشکل از واحد های زیر می باشد:

  -ذوب و ریختگری

  نبرد

  درب سازی

  -طراحی و قالب سازی گلنرده

  جوشکاری گلنرده

  محصولات تولیدی این کارخانه قابل رقابت با محصولات داخلی و خارجی بوده و از لحاظ تنوع وکیفیت درسطح استاندارد های بین المملی می باشد طرح با سرعت مناسب مشغول به تولید می باشد.

  برای سفارش محصولات و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید

  https://iranferforge.com/

  021-56588004

  021-56588005

 14. با سلام و خسته نباشید
  سایت معرفی شده حدود یک ترا اطلاعات ویژه دانشجویان معماری و عمران داشته و شامل آموزش نرم افزار شبه ساز 3 بعدی تری دی مکس و ابزارهای مورد نیاز میباشد.این سایت با هزینه گزاف از سایت های مشابه خارجی تهیه شده و میتواند رفرنس مناسبی برای دانشجویان معماری و عمران بوده و با آموزش های رایگان آنها را به سمت کارآفرینی رهنمود سازد.لازم به ذکر است دانشگاه خواجه نصیر لینک ذکر شده را در سایت خود درج نموده و سایت حاضر روزانه و مرتب از سایت دانشگاه ورودی دارد و مورد استقبال قرار گرفته است.از مساعدتهای دانشگاه محترم سپاسگذاریم

 15. با سلام ، ممنونم موقیعت و امکانی که برای ما ایجاد کریدن جهت بیان کردن نظرات و پیشنهادات خودمونو ، وافعا از مدیران محترم این پرتال و ادمین های زحمتکش کمل قدرانی رودارم ، باید کاری کنیم که همانطور که در ساخت و تولدی متکی به خودمان هستیم ، در مورد این چنین رفتارها نیز به جای دست به دامن شدن وب سایت های خارجی از همین داشته های داخلی استفاده کنیم ،

 16. با سلام دوستان عزیز اگر دارای کسب و کار اینترنتی هستید و میخواهید با تعامل با مشتری، فروشتان را افزایش دهید پیشنهاد می کنم به وب سایت اینجانب مراجعه کنید و از خدمات چت آنلاین اینجانب استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن