اطلاعیه شماره6/ انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات

 

انتخابات مديران مسئول نشريات دانشجويي دانشگاه صنعتی امیرکبیر  در روزیکشنبه مورخ  20 اسفندماه در تالار فرهنگ (واقع در ساختمان فرهنگی شماره 2 بین دانشکده های شیمی و پلیمر)  از ساعت 12:30 الی 14 برگزار میگردد.

 

ماده 16-کاندیداها در هر مرحله‌ای که قصد انصراف داشته باشند، موظفند مراتب را به صورت کتبی به دبیرخانه کمیته ناظر یا دبیرخانه ذیربط اعلام نمایند. در هر مرحله ای که کاندیدا اعلام انصراف نماید، می بایست بلافاصله نامش از لیست کاندیداها حذف شود. با شروع فرآیند رأی گیری،  دیگر امکان انصراف از کاندیداتوری وجود ندارد.

فصل ششم- معرفی نماینده:

ماده 17- مدیرمسئول می تواند برای شرکت در انتخابات، نماینده ای را معرفی نماید. هر فرد تنها می‏تواند نماینده یک مدیر مسئول باشد و یک مدیر مسئول نمی‏تواند هم با حق رأی خود و هم با نمایندگی از مدیر مسئول دیگر در انتخابات شرکت کند. نماینده با معرفی‌نامه مکتوب از سوی مدیرمسئول، به جای وی در انتخابات رأی خواهد داد. معرفی نامه می بایست شامل نام و نام خانوادگی مدیرمسئول و نماینده و نام نشریه و موضوع نمایندگی (رأی دادن در انتخابات کمیته ناظر) و امضاء مدیرمسئول و تاریخ امضاء و ترجیحا در کاغذ سربرگ دار نشریه باشد.

تبصره 1- در صورت ادعای دست اندرکاران اجرایی یا ناظر یا هر کدام از کاندیداها یا نمایندگان ناظرشان مبنی بر وجود هرگونه خدشه یا ایرادی در معرفی نامه مکتوب، کارشناس دبیرخانه نشریات موظف است طی تماس (تلفنی یا از طریق ایمیل و یا دیگر نرم افزارهای ارتباطی اینترنتی و …) از مدیرمسئولی که نامه نمایندگی از طرف وی ارائه شده (در حضور مسئولین اجرایی و ناظر و نمایندگان ناظر کاندیداها)، درباره صحت و اصالت امضاء وی و تأیید یا رد موضوع اعطاء نمایندگی سوال کند و مراتب تأیید یا رد معرفی نامه از سوی مدیرمسئول را ذیل برگ معرفی نامه، صورت جلسه کرده و شخصا امضاء نماید و به تأیید اعضاء کمیته اجرایی و هیأت نظارت (با اخذ امضاء) برساند. در صورت عدم پاسخ گویی مدیرمسئول تا پایان زمان انتخابات، نماینده معرفی شده حق شرکت در انتخابات را نخواهد داشت. مفاد این تبصره، نافی حق کاندیداها و دیگر مدیران مسئول نشریات دانشگاهی برای اعتراض در خصوص معرفی نامه ها، پس از اتمام روند اجرایی انتخابات نیست. در هرحال پاسخ مدیرمسئول نشریه ای که نامه نمایندگی از سوی وی ارائه شده، ملاک عمل خواهد بود.

تبصره 2- معرفی نامه نمایندگی، در صورت وجود یکی از شرایط ذیل، از سوی دیگر اشخاص قابل اعتراض نیست:

  • مدیرمسئول شخصا تا پیش از شروع روند اجرایی انتخابات، مراجعه و معرفی نامه نمایندگی را به مسئولین فرهنگی یا کارشناس نشریات دانشگاه و یا اعضاء کمیته اجرایی یا هیأت نظارت تحویل داده باشد.
  • صحت امضاء مدیرمسئول، به طریقی (مانند گواهی امضاء وی توسط دفترخانه اسناد رسمی) محرز باشد.
  • مدیرمسئول به وسیله دیگر طرق ارتباطی که خود در هنگام در خواست مجوز در فرم های مربوطه ارائه داده یا متعاقبا در دیگر مکاتبات خود اعلام داشته، معرفی نامه نمایندگی را ارسال کرده باشد؛ مانند اینکه از طریق ایمیل اعلام شده از سوی خود، معرفی نامه نماینده را به آدرس پست الکترونیک دبیرخانه کمیته ناظر دانشگاه ارسال کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن