اطلاعیه شماره ۲ انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات

اطلاعیه شماره۲

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات

انتخابات مديران مسئول نشريات دانشجويي دانشگاه صنعتی امیرکبیر  باهدف برگزيدن نمايندگان عضو کميته ناظر و نمايندگان ايشان براي شرکت در انتخابات شوراي مرکزي ناظر، برگزار مي گردد و ثبت نام کانديداهاي انتخاباتي در روزهاي یکشنبه ۲۹ بهمن، دوشنبه ۳۰ بهمن و چهارشنبه ۲ اسفند در دفتر اداره نشریات ( ساختمان مدیریت فرهنگی و اجتماعی) از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ انجام مي شود.

شرایط کاندیداتوری در انتخابات کمیته ناظر دانشگاه به شرح ذیل است:

  • کاندیدا، مدیرمسئول نشریه فعال باشد.
  • کاندیدا، واحد درسی یا پایان نامه یا رساله داشته باشد و حداقل دو نیمسال تحصیلی از سنوات مجاز تحصیلی وی (بدون احتساب نیمسال جاری) باقی مانده باشد.

تبصره ۱- عدم تحویل به موقع سه نسخه از هر شماره منتشر شده نشریه (مفاد ماده ۲۳ دستورالعمل)، نافی حق مدیرمسئول برای کاندیداتوری نیست.

تبصره ۲- هرگونه تنبیه و یا تذکر و … که منجر به لغو مجوز یا منع دائم انتشار نشریه نگردد، از جمله تنبیهات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۷، ۸، ۹ و ۱۰ ماده ۴۰ و یا تذکر بند ۲ ماده ۶ و یا اخطار ماده ۲۴ دستورالعمل و مانند آن، نافی حق کاندیداتوری یا شرکت در انتخابات نمی باشد. تنبیهات مندرج در بندهای ۵، ۶، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ ماده ۴۰، تنها در صورت قطعیت، حق کاندیداتوری یا شرکت در انتخابات را از بین می برد. تنبیه مندرج در بندهای ۵ و ۶ ماده ۴۰، تنها در صورتی که مدیرمسئول در حال گذراندن دوران محرومیت باشد و فقط در خصوص همان مدیرمسئولی که متحمل این محرومیت شده، حق کاندیداتوری و شرکت در انتخابات را از بین می برد.

ماده ۸- کاندیداها می بایست در هنگام ثبت نام، رونوشت مدارک ذیل را به پیوست فرم ثبت نام در انتخابات تحویل دهند:

  • کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در نیمسال جاری درخصوص دانشجویان و یا کارت پرسنلی و یا عضویت هیأت علمی در خصوص کارکنان و اعضاء هیأت علمی
  • پروانه انتشار نشریه
  • یک نسخه از یکی از شماره های نشریه که در یک سال گذشته منتشر شده باشد

تبصره ۱- به همراه داشتن اصل مدرک شناسایی، جهت احراز هویت توسط کارشناس نشریات الزامی  است.

تبصره ۲- مسئول ثبت نام موظف است فرم ثبت نام و مدارک را بررسی و در صورت وجود هرگونه نقص یا ابهامی و یا فقدان شرایط کاندیداتوری، مورد را به متقاضی کاندیداتوری اعلام نماید، اما در صورت اصرار فرد متقاضی بر تحویل فرم ثبت نام و یا مدارک به همان شکل، مسئول ثبت نام به هیچ عنوان حق عدم دریافت فرم تقاضای کاندیداتوری و یا مدارک پیوست را ندارد. مسئول ثبت نام می بایست پس از اخذ  فرم تقاضا و مدارک، رسید دریافت فرم تقاضای کاندیداتوری و مدارک پیوست را با ذکر دقیق عنوان یا عناوین مدارک دریافتی در آن، تهیه و به متقاضی کاندیداتوری ارائه دهد.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *